пн-пт з 9:00 до 18:00
субота, неділя вихідний

Capatect-Gewebe 650/110

Детальніше

Capatect-Panzergewebe 652

Детальніше

Армирующая сетка Valmiera

Детальніше

Krautherm Gewebe 560

Детальніше

Сетка Vartex щелочностойкая 160 гр (55м.кв)

Детальніше
Багато хто думає, що армована сітка потрібна тільки для кращого зчеплення стін зі штукатуркою. Однак насправді призначення цього матеріалу більш широко - така мережа не дозволяє збільшуватися і розширюватися тріщин, надає розчину фортеця, без неї неможливо якісно нанести штукатурку на металеву поверхню.

Армувальна сітка - це матеріал, який виходить шляхом сплетення волокон. Ці волокна додатково просочуються спеціальним складом, який забезпечує стійкість до агресивного середовища. Такий середовищем є цементний склад. Без подібної просочення термін служби армировочной сітки складе всього місяць. Часто армована сітка для пінопласту використовується для зовнішнього утеплення стін.

Армована сітка для штукатурки стін має масу переваг:
  • легка вага;

  • простота використання;

  • довговічність;

  • стійкість до корозії і морозів;

  • не схильність горінню;

  • нешкідливість для здоров'я.

Сфера застосування армованої сітки

Для багатьох будівельних робіт може знадобитися купити сітку для штукатурки:
Штукатурка стін також неможлива без використання армованої сітки, особливо якщо є необхідність нанести штукатурку шаром понад 20 мм. Обов'язковою є також застосування сітки, якщо потрібно облицювати металеву, пенопластовую, дерев'яну, пофарбовану стіну. Для оздоблювальних робіт використовується сітка армована для штукатурки. Без неї не обійтися, якщо потрібно нанести клей, або поверхню погано зчіплюється з обробкою. Якісна облицювання пінопласту неможлива без використання армуючої сітки, так як розчин після застигання може растрескаться.

Види армованої сітки

Армуюча сітка для стін буває кілька видів:
  • пластикова - застосовується для рівних стін на етапі нанесення фінішної шпаклівки або при використанні гіпсових сумішей;
  • мережу зі скловолокна - обробляється спеціальною речовиною для захисту штукатурки від розчинення.

Як правильно вибрати армуючої сітки? Армувальна сітка для пінопласту та інших матеріалів повинна бути, перш за все, стійкої до дії агресивного середовища, особливо, якщо мережа використовується для зовнішньої обробки. В іншому випадку вона може просто розчинитися в штукатурці.

Варто враховувати, що матеріали для утеплення будинку зовні, повинні бути високоякісними, так як від них залежить температура всередині приміщення. Тому відповідально ставитеся до утеплення будинку і вибору матеріалів, купити якісні матеріали для утеплення фасадів будинків - значить, надовго забути про ремонт.


Разрабка сайту - студыя Сомельє, 2016