пн-пт з 9:00 до 18:00
субота, неділя вихідний

Caparol Silikon-Fassadenputz K 15

Детальніше

Caparol Silikon Fassadenputz R 20

Детальніше

Caparol AmphiSilan Fassadenputz R 20 (R30)

Детальніше

Capatect Fassadenputz R 20 (R15, R30)

Детальніше

Kabe Permuro

Детальніше

Kabe MARMURIT COLORATO 15kg

Детальніше

Kabe ARMASIL T

Детальніше

Kabe NOVALIT T

Детальніше

Caparol Amphisilan Fassadenputz K15 (K20, K30)

Детальніше

Capatect Fassadenputz K15 (K10, K20, K30)

Детальніше

Caparol Si-Si Fassadenputz K,R

Детальніше

Багато впевнені, що штукатурка - це суміш піску та цементу, яка потрібна для замазування щілин, тріщин, нерівностей, вирівнювання стін, щоб після поклеїти на них шпалери, пофарбувати їх і т.д.  Однак якщо в просту штукатурку додати барвник, вона автоматично стає сучасним способом декору кімнати.  Останнім часом стала вельми популярна декоративна штукатурка для внутрішньої обробки для створення унікального і стильного інтер'єру свого житла.
види штукатуркиЦей оздоблювальний матеріал можна поділити на кілька видів:
 · Структурна штукатурка,
 · Фактурна,
 · Венеціанська,
 · Мінеральна,
 · Універсальна,
 · Зовнішня штукатурка,
 · Для внутрішніх робіт.
У сучасних інтер'єрах часто застосовується декоративна штукатурка короїд, яка відрізняється унікальним малюнком - поверхня стає неоднорідною, зернистою.  В основі такої обробки лежать гранули з кварцу, які бувають крупно-і дрібнозернисті.
Не менш популярною є і фактурна штукатурка, яка в сирому вигляді дуже схожа на тісто.  Сама маса біла, тому згодом її легко пофарбувати в будь-який інший колір.  Будівельники люблять цю суміш за її пластичність, тому створювати барельєф або панно з неї одне задоволення.
Ще одним універсальним матеріалом для багатьох інтер'єрів стане венеціанська штукатурка, яка може повторювати цінні породи каменю і часто використовується для створення візерунків і різного декору в приміщенні.  Працювати з цією штукатуркою трохи складніше, так як наносити її потрібно в кілька шарів, затирати їх та інше.
Щоб стильно задекорувати приміщення, можна також використовувати мінеральну штукатурку, з основою з крихти.  Така обробка дуже стійка, екологічна, до того ж коштує недорого.
Характеристики декоративної штукатуркиБудь-яка декоративна штукатурка, ціна якої вас влаштує, також відрізняється і своїми технічними характеристиками.  Під час нанесення матеріалу важливо враховувати нюанси, які відрізняються для кожного з них, наприклад:
 · Тільки вручну потрібно наносити штукатурку з великим наповнювачем;
 · Якщо матеріал занадто рідкий, не варто додатково розводити його водою;
 · Матеріал на водній основі вважається менш токсичним, але він більш сприйнятливий до умов навколишнього середовища;
 · Працювати вручну з мармуровою крихтою важко, так як можна порушити її структуру в процесі нанесення.
Переваги декоративної штукатуркиКрім стильного зовнішнього вигляду декоративна штукатурка відрізняється також безліччю інших переваг:
1. Вона міцна, довговічна, практична, зрозуміло, за умови, що всі правила використання дотримані повною мірою.  Фасадна штукатурка добре впорається з будь-якими механічними діями, не обсипається, на ній не з'являться тріщини.
2. З допомогою хорошої декоративної штукатурки можна легко замаскувати нерівності і тріщини на поверхні стіни.  Особливо добре з цією функцією справляється штукатурка з додаванням целюлози.
3. Фактурна штукатурка може наноситися на різні поверхні: дерево, цегла, метал.  Тому, цей матеріал по праву вважається універсальним.
4. До складу короїд штукатурки (ціна на яку залежить від характеристик і виробника) та інших видів входять натуральні компоненти, а значить, цей матеріал не токсичний.

Разрабка сайту - студыя Сомельє, 2016