пн-пт з 9:00 до 18:00
субота, неділя вихідний

Caparol Sylitol 111 Konzentrat

Детальніше

Capatect Putzgrund 610

Детальніше

Kabe GRUNT PERMURO GT

Детальніше

Krautol Silikat grund

Детальніше

Krautherm Quarzgrund Grau

Детальніше

Каbe Grunt MW

Детальніше

Все, что нужно знать о грунтовке

Ремонт квартири або будинку неможливий без використання оздоблювальних матеріалів. Але, щоб ці матеріали добре трималися і довго прослужили, попередньо поверхню необхідно прогрунтувати. Грунтовка для зовнішніх робіт покращує адгезію з різними оздоблювальними матеріалами, тому вони легко прикріпити до дерева, бетону або цегляної поверхні.

 

Раніше функцію грунтовки виконував розчин з клеєм ПВА в складі, для цього клей попередньо розбавляли. Але сьогодні ринок будівельних матеріалів може запропонувати широке розмаїття грунтових складів: по металу, грунтовка для і під фарбування, кварцова грунтовка, грунтовка зовнішня і т.д. Використання грунтовки також має і цінову перевагу, адже її вартість і роботи з нанесення недорогі, проте результат порадує всіх і кожного.

 

Види грунтовок
Залежно від додаткових характеристик грунтовка може бути декількох видів:

 • · Праймер - потрібен для базової обробки поверхні;
 • · Акрилова грунтовка - універсальна суміш, підходить для будь-якої поверхні;
 • · Спеціалізована грунтовка - відрізняється наявністю спеціальних добавок, таких як антисептик, ізоляційна або гідроізоляційна добавка;
 • · Ґрунтова суміш для внутрішніх робіт;
 • · Грунтовка, призначена для зовнішніх робіт;
 • · Антикорозійний грунтовка - допоможе вберегти металеві поверхні від появи іржі;
 • · Антисептическая - потрібна для запобігання появи грибка, цвілі.

 


Функції грунтовки
Хороша грунтовка в залежності від характеристик і виду має такі функції:

 • · Надійно проникає в поверхню;
 • · Нормалізує і зміцнює поверхню;
 • · Регулює пористість основи;
 • · Покращує зчеплення оздоблювальних матеріалів і підстави;
 • · Не допускає появи грибка і цвілі.

 

Крім того, завдяки ґрунтовці наступні матеріали наносяться рівніше і надійніше, наприклад, штукатурка, фарба, клей витрачаються економніше. Зрозуміло, допускається використання оздоблювальних складів і без нанесення грунтовки, однак тоді важче запобігти появі шлюбу, лущення, тріщин, тому доцільність такого «ремонту» залишається під питанням. Якщо ж поверхня глянцева, пориста, брудна або забруднені, то застосування грунтовки строго обов'язково.

Як правильно вибрати ґрунтовку?

1. Для початку правильно визначте поверхню, на яку має бути наносити ґрунтовку. Скористатися однієї універсальної сумішшю тут навряд чи вийде. Наносити грунтовку можна на мінеральну поверхню, наприклад, гіпсову стіну, вапняну, цементну, цегляну, кам'яну, на метал або дерев'яну поверхню.

2. Також важливо точно знати, яке фінішне покриття буде наноситися на поверхню, і поєднуватися з нею. В описі грунтовки зазвичай представлена ​​інформація про сумісність, але все ж самостійно перевірити сумісність продуктів на невеликій площі не завадить. Як бачите, будівництво або ремонт просто неможливі без застосування різної будівельної хімії. Асортимент цих товарів дійсно вражає, але почати, безумовно, слід з грунтовки, ціна на яку не вдарить по сімейному бюджету.

 

Разрабка сайту - студыя Сомельє, 2016