пн-пт з 9:00 до 18:00
субота, неділя вихідний

Утеплення фасаду мінеральною ватою

Утепление минватой под штукатуркуПлити з мінеральної вати володіють тими перевагами, які не притаманні пінопласту. 

Вони абсолютно вогнестійкі і досить добре пропускають пар, що робить їх оптимальним матеріалом для утеплення стін з газобетону і цегляних блоків.

Однак, на відміну від пінопласту, мінеральна вата досить важка, тому для кріплення плит необхідна більша кількість кріплень. Крім того, мінеральна вата істотно дорожче, ніж пінопласт, і не так зручна в монтажі і роботі з нею. Плити виготовляються з базальтового волокна, які є натуральними матеріалами;

Мінвата для утеплення кріпиться трохи складніше, ніж пінопласт, однак і служить він набагато довше. Термін служби плит з мінеральної вати досягає 50-60 років (аналогічний параметр пінопласту дорівнює 10-20 років). Якщо ж поверхня будівлі досить нерівна, то краще використовувати пінопласт.

Технологія утеплення мінеральною ватою в Запоріжжі і по Запорізькій обл.

Укладання мінвати

Шаг 1: Підготовка поверхні

Перше, з чого необхідно почати, - це підготовка поверхні. Припустимо, вам доведеться працювати з утеплювач мінеральна вата. Щоб утеплення стін зовні мінватою було ефективним, рекомендуємо використовувати наступні будматеріали: дюбель парасольку для утеплювача і спеціальний клей для утеплення. Таким чином ви зможете благополучно забезпечити міцне кріплення мінвати до поверхні. Перед тим, як нанести клей на поверхню переконайтеся в гладкості, відсутності щілин і тріщин. Якщо необхідно, зачистите поверхню перед нанесенням клею. Тільки так мінеральна вата буде надійно прилягати до поверхні і утримувати тепло.

Шаг 2: Нанесення клею і монтаж утеплювача

Після того як поверхня підготовлена, можна перейти до кріплення плит мінеральної вати. Рекомендується починати з нижнього ряду і обов'язково враховувати горизонтальність монтажу, так як кожний наступний шар буде відповідати орієнтації попереднього. Використовуйте рівень.

Для нанесення спеціального клею використовуйте шпатель, який дозволить зробити це рівномірно і якісно. Після цього потрібно щільно притиснути минвату - це послужить своєрідним страхувальним кріпленням. Після цього необхідно виконати отвори по центру і країв мінеральної вати, в які вставляються дюбеля-парасольки.

Якщо ви дотримувалися всі перераховані вище етапи, то утеплення мінватою буде служити вам максимально довго і ефективно. Але пам'ятайте, завжди краще звернутися до фахівців для утеплення будинку ватою і напевно бути впевненим в результаті.

Шаг 3: Армування

наступний крок — армування. Як правило, цей крок має місце бути у випадках, коли є клейові шари, які служать не тільки в якості кріплення мінеральної вати, а й служать додатковим захистом від вологи. Після того, як ви ізолювали стіну, наноситься ще один шар клею, в який монтується армована сітка шляхом вдавлення. Важливо правильно підібрати армосетку, яка буде волого і щелочеустойчівий, так як наявність у верхньому шарі безлічі хімічних елементів може сприяти появі корозії.

Шаг 4: Оздоблення фасаду

Завершальним етапом є декоративне оздоблення фасаду. Оптимальним рішенням послужить звичайна штукатурка,а її декоративні різновиди тільки прикрасять зовнішній вигляд будівлі.

Мінеральні вати краще для обробки фасадів. Вони більш довговічні, не горючі, відрізняються гарною звукоізоляцією.

Для отримання гарантованого результату зверніться до фахівців компанії “BuDeco” і ви отримаєте кваліфіковану консультацію і оптимальне будівельне рішення з високоякісними матеріалами.

Якщо ви ще сумніваєтеся, ознайомтеся з послугою утеплення будинку пінопластом

Відгуки

Елена
Запорожская область

На данный момент очень много фирм, которые предлагают услуги по утеплению. Мне нужно было утеплить частный дом. Обзвонила около 10 компаний. Выбрала компанию “Будеко”. Во-первых, очень грамотная консультация. Во-вторых, в оговоренные сроки приехал замерщик и в тот же день сбросили смету. Утепление дома пенопластом сделали в оговоренные сроки, претензий нет. Рекомендую. И еще для тех кто не верит - результат от утепления сразу заметен (с наступлением холодов), в доме на много теплее и плюс ко всему если включать отопление, то расход газа на много меньше, что в данный момент очень актуально!

Александр К.
Мелитополь

Решили с семьей утеплять дом, сейчас это достаточно актуальный вопрос, так как экономия энергозатрат на сегодняшний день достаточно злободневная тема. Столкнулись с проблемой выбора исполнителей данных работ. Рынок строительных услуг пестрил предложениями по утеплению фасадов, и выбрать оптимальный вариант в соотношении цена/качество оказалось не так то просто. Знакомые посоветовали обратиться по данному вопросу в компанию “Будэко”, за что им отдельное спасибо! Вопросы подбора материалов и методики утепления были решены в кратчайшие сроки и с минимальными затратами. Благодаря профессиональному подходу работников компании “Будэко” наш дом стал намного уютнее и теплее, теперь нам не страшны любые морозы. Теперь и я рекомендую своим друзьям компанию “Будеко”, как профессионалов своего дела!

Арсений Витальевич
Запорожье, Балабино

Всегда приятно работать с профессионалами! Когда выбираешь фирму подрядчика для выполнения работ по отделке фасада всегда рискуешь получить некачественный продукт, так как строительных фирм много, а качество предоставляемых услуг, в большинстве случаев, оставляет желать лучшего… Среди множества фирм выбор пал на компанию “Будэко” и, как оказалось, не зря. Менеджер очень быстро, а главное доступно (даже для девочки), проконсультировал и подсказал оптимальный вариант работ по отделке фасада моего загородного дома. Строительная бригада компании “Будэко” выполнила работы качественно и в сжатые сроки, что позволило сэкономить массу времени и нервов. Благодарю коллектив компании ”Будэко” за профессионализм, который на сегодняшний день, к сожалению, встретишь нечасто!

Юля Хруняк

Хотелось бы сказать спасибо компании БуДеко за персональный подход, грамотное обслуживание и профессионализм. Все внимательно объяснили, помогли выбрать оптимальный вариант. Работа была сделана быстро, качественно за умеренную сумму. Рекомендую

Разрабка сайту - студыя Сомельє, 2016