пн-пт з 9:00 до 18:00
субота, неділя вихідний

Утеплення фасаду пінопластом


утеплення пінопластом ціна за м2
Існує кілька видів зовнішнього утеплення будівель. Розглянемо найбільш поширений варіант обробки - зовнішнє утеплення пінопластом

Компанія Будеко виконує утеплення фасаду пенопластом в Запоріжжі і по Запорізькій обл. (ПСБ -25 (11 кг / м3) і ПСБ - 35 (13 кг / м3) щільності)  мокрим методом . 

Пінопласт – матеріал який найбільш часто використовується для зовнішніх робіт при утепленні приватного будинку завдяки своїм перевагам:

 • Вологостійкість – цей матеріал зовсім не накопичує вологу, відповідно не дає можливості розвиватися грибків і плісняви.
 • Оптимально підходить пінопласт для утеплення. Так як пінопласт – це спінена маса, яка містить велику кількість застиглих пухирців повітря, цей матеріал має відмінні теплоізоляційні властивості. Що дозволяє зберігати комфортну температуру в будинку.
 • Завдяки тому, що цей вид обробки складається практично з повітря він зручний в транспортуванні і при монтажі. Його незначну вагу дозволяє не додавати зайву масу до конструкції будівлі. Плити пінопласту легко кроїти і підбирати за розміром, кріпляться плити на клей.
 • Утеплення фасаду пінопластом дозволяє зменшити кількість що надходить шуму з вулиці.  Така опція досягається завдяки все тій-же пористої структури матеріалу. 
 • Найголовнішегідність при застосуванні пінопласту для утеплення стін - це ціна.Такий матеріал вважається найбільш дешевим тому і є найпопулярнішим.  Розрахувати необхідну кількість пінопласту і вартість послуг по монтажу можна зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами
+38-068-447-34-19
+38-067-696-13-13
+38-097-924-72-99


Недоліки пінопласту:

пінопласт для утеплення ціна

 • При утепленні фасаду пінопластом не можна використовувати пінопласт для внутрішньої обробки приміщень, так як погана теплопровідність цього матеріалу сприяє накопиченню вологи між внутрішньою стіною і пінопластом, що в кінцевому підсумку може призвести до руйнування стіни. 
 • Пінопласт досить крихкий матеріал і це потрібно враховувати при утепленні пінопластом зовнішніх стін. Бажано зміцнювати пінопластове облицювання зовні за допомогою армуючих сіток, з подальшою штукатуркою. А в місцях найбільш схильним до пошкоджень (фундамент, підвальні приміщення) краще зміцнювати покриття пінопласту кладкою з цегли або дерев'яною опалубкою.
 • При утепленні будинку пінопластом слід враховувати, що цей матеріал має ступінь горючості, і безумовно для утеплення потрібно вибирати ті плити, які мають антипіренове просочення.

Технологія утеплення пінопластом: 

Для того щоб провести зовнішнє утеплення фасаду правильно виконуємо дії за схемою:

 1. Для початку підготуємо поверхню під пінопласт. Для цього стіну зачищаємо, при необхідності прибираємо стару фарбу, знежирюємо, зачищаємо щілини, тріщини і обробляємо протигрибкової сумішшю.
 2. Після цього на аркуші пінопласту наноситься спеціальна клейова суміш, і за допомогою рівня і настінних маячків листи пінопласту щільно притискаються до стіни і один до одного.
 3. За допомогою дюбелів листи пінопласту фіксуються до площини.
 4. За - закінчення монтажу всіх пінопластових плит їх зміцнюють зовні армуючої склосіткою. Вона кріпиться на пінопласт за допомогою клею. Поверх неї слід нанести ще один клейовий шар. При утепленні будинку зовні пінопластом нижні поверхи будівлі рекомендується зміцнити двома шарами армуючої сітки.
 5. Останнім етапом проводитися фінішна обробка. Найчастіше це всілякі види грунтовки і штукатурки.

Зверніть увагу, що при утепленні стін пінопластом зовні технологія досить непроста. Зробити такий обсяг роботи своїми руками досить складно. Щоб не допустити прикрих помилок, які можуть змусити заплатити двічі, звертайтеся за консультацією до нас в BuDeco.


Також у нас можна замовити утеплення фасаду мінватою

Відгуки

Елена
Запорожская область

На данный момент очень много фирм, которые предлагают услуги по утеплению. Мне нужно было утеплить частный дом. Обзвонила около 10 компаний. Выбрала компанию “Будеко”. Во-первых, очень грамотная консультация. Во-вторых, в оговоренные сроки приехал замерщик и в тот же день сбросили смету. Утепление дома пенопластом сделали в оговоренные сроки, претензий нет. Рекомендую. И еще для тех кто не верит - результат от утепления сразу заметен (с наступлением холодов), в доме на много теплее и плюс ко всему если включать отопление, то расход газа на много меньше, что в данный момент очень актуально!

Александр К.
Мелитополь

Решили с семьей утеплять дом, сейчас это достаточно актуальный вопрос, так как экономия энергозатрат на сегодняшний день достаточно злободневная тема. Столкнулись с проблемой выбора исполнителей данных работ. Рынок строительных услуг пестрил предложениями по утеплению фасадов, и выбрать оптимальный вариант в соотношении цена/качество оказалось не так то просто. Знакомые посоветовали обратиться по данному вопросу в компанию “Будэко”, за что им отдельное спасибо! Вопросы подбора материалов и методики утепления были решены в кратчайшие сроки и с минимальными затратами. Благодаря профессиональному подходу работников компании “Будэко” наш дом стал намного уютнее и теплее, теперь нам не страшны любые морозы. Теперь и я рекомендую своим друзьям компанию “Будеко”, как профессионалов своего дела!

Арсений Витальевич
Запорожье, Балабино

Всегда приятно работать с профессионалами! Когда выбираешь фирму подрядчика для выполнения работ по отделке фасада всегда рискуешь получить некачественный продукт, так как строительных фирм много, а качество предоставляемых услуг, в большинстве случаев, оставляет желать лучшего… Среди множества фирм выбор пал на компанию “Будэко” и, как оказалось, не зря. Менеджер очень быстро, а главное доступно (даже для девочки), проконсультировал и подсказал оптимальный вариант работ по отделке фасада моего загородного дома. Строительная бригада компании “Будэко” выполнила работы качественно и в сжатые сроки, что позволило сэкономить массу времени и нервов. Благодарю коллектив компании ”Будэко” за профессионализм, который на сегодняшний день, к сожалению, встретишь нечасто!

Юля Хруняк

Хотелось бы сказать спасибо компании БуДеко за персональный подход, грамотное обслуживание и профессионализм. Все внимательно объяснили, помогли выбрать оптимальный вариант. Работа была сделана быстро, качественно за умеренную сумму. Рекомендую

Разрабка сайту - студыя Сомельє, 2016